Novinky

Představení řady Jordan Retro 1
Představení řady Jordan Retro 1

Nejklasičtější model Jordan Retro 1 je základem každé sbírky sneakerheada, ale už i téměř každého běžného zákazníka. 
Jaká je ale historie tohoto unikátního kousku a jak se dělí? To si společně představíme. 

Jordan Retro 1 High 

Air Jordan 1 High ikona narozená na hřišti, oceňovaná ve světě streetwearu. Návrhář Peter Moore stojí za jejím revolučním designem, včetně slavného loga Jumpman, které ztělesňuje ducha a přidává odvahu. V roce 1985, kdy Michael Jordan vybojoval titul nejlepšího nováčka, Air Jordan 1 nejen že doprovázely jeho vzestup, ale staly se i symbolem kultury a stylu, a to i navzdory kontroverzním pokutám od NBA.

Tato teniska, která překročila hranice mezi sportem a módou, je dnes legendou. Kontroverze a pokuty od NBA pouze zvýšily její pověst a vedly k ikonické reklamě, ve které zazněla dnes již legendární věta: „NBA threw them out of the game. Unfortunately, the NBA can't stop YOU from wearing them“.

Air Jordan 1 High je nejen ikonou a částí historie, ale také kouskem, který by neměl chybět v šatníku žádného sneakerheada. Tato teniska představuje nejen odvahu a inovaci, ale také univerzální přitažlivost, která přesahuje generace a trendy. S jejich jedinečným příběhem, ukázaným ve filmu "Air" a statusem kultovního módního dědictví, Air Jordan 1 Highztělesňuje to nejlepší z teniskové kultury. Jsou dokonalým spojením umění, historie a stylu, a proto by měly být hrdým středobodem každé kolekce.

Jordan Retro 1 Mid

Air Jordan 1 Mid je moderní interpretací legendárního modelu z roku 1985, který spojuje basketball s ikonickým streetwearem. Tento středně vysoký model si ponechává klíčové designové prvky svého předchůdce, nabízí však jedinečnou směsici pohodlí a stylu. Michael Jordan zanechal tímto modelem nezapomenutelné dědictví, které překlenuje světy sportu a módy.

Air Jordan 1 Mid, které jsou vyrobené z kvalitních materiálů, slibují trvanlivost a pohodlí pro každodenní nošení. Díky rozmanité barevné paletě, včetně oblíbených variant jako AJ1 Mid „Taxi“ nebo AJ1 Mid „True Blue“, tento model oslovuje široké publikum, od basketbalových fanoušků po milovníky módy.

Cenová dostupnost a široká škála barevných provedení dělají z Air Jordan 1 Mid oblíbenou volbu pro sneaker komunitu. Její univerzálnost a ikonický design ji činí must-havekouskem pro každého sneakerheada. Air Jordan 1 Mid tak stojí na křižovatce módy, funkčnosti a historie, oslavující odkaz, který přetrvává generace.

Jordan Retro 1 Low

Model Jordan 1 Low je symbolem sneaker kultury, který kombinuje historii a moderní design. Tento nízký model, inspirován originálem z roku 1985, je nejen ikonou na basketbalovém hřišti, ale i v ulicích. Díky Nike Air technologii nabízí vynikající pohodlí a odpružení, zatímco široká škála barevných kombinací a kolaborací, včetně těch s Travisem Scottem, přináší nekonečné možnosti ukázání vlastní osobnosti a personalizace. Jordan 1 Low je ideální volbou pro každého, kdo hledá kombinaci stylového vzhledu a komfortu ve svém každodenním outfitu.

 

A jakým teniskám se podíváme na tkaničku příště? 

Číst článek
Nejprodávanější tenisky v roce 2023 TOP 5
Nejprodávanější tenisky v roce 2023 TOP 5

Těšili jste se, jak vypadá 5. - 1. místo v nejprodávanějších teniskách za rok 2023? Upřímně se na to každý rok těšíme i my. 

Tak pojďme rovnou k věci a nechte se třeba i inspirovat pro další nákup tenisek, v kterých úspěšně vyšlápnete do roku 2024. 

 

5. místo

Jordan 1 Mid "Obsidian"

Model Obsidian, který byl poprvé vydán v roce 2019 ani po letech neztrácí na kráse. A už vůbec ne na oblíbenosti. Opravdu se jedná dlouhodobě o jednu z nejvíce oblíbených tenisek, které prodáváme. Při pohledu na tuto skvělou tenisku se to dá pochopit a tento fakt jen podtrhnout. 

 

Pokud je ještě nemáte v botníku, můžete nakoupit zde. 

 

 

 

 

4. místo

Jordan 1 Mid "Taxi"

Ani letos v TOP 5 nebudou chybět. Oblíbený model, jak pro muže, tak pro ženy, jak na léto, tak na zimu. Prostě a jednoduše boty pro všechny a pro všechno. Dovedete si snad představit, že by ve sbírce jakéhokoliv sneakerheada tato teniska chyběla? My ne. 

 

Svou velikost u Jordan 1 Mid "Taxi" si můžete vybrat zde. 

 

 

 

 

3. místo

Jordan 1 Mid "True Blue" 

A bronzovou medaili získávají... a musíme říct, že velice zaslouženě opět Jordan 1 Mid, tentokrát model "True Blue".  Kombinace šedé, bílé a modré barvy? To je dokonalost sama. No podívejte se sami. Není to láska na první pohled? A co teprve na první obutí. 

 

Své lásky můžete koupit zde. 

 

 

 

 

2. místo 

Jordan 4 Retro "Frozen Moments" 

A je to tady, stříbrná medaile pro tenisky se stříbrnými prvky, i když pro nás jsou vlastně vítězové. Tenisky, které vyšly koncem srpna 2023 se dokázaly neuvěřitelnou rychlostí vyšplhat až na 2. místo! Neuvěřitelné! Jedinečný model Jordan 4 Retro "Frozen Moments" se stal neuvěřitelně oblíbený, že dokáže ještě velké věci. Jeho cenovka je sice vyšší, ale svou krásou vás přesvědčí, že za to stojí. 

 

Svůj pár si můžete koupit zde. 

 

 

 

1. místo

Nike Dunk "Panda"

Zlatá medaile udělena a z roku 2022 obhájena. Klasika všech klasik Nike Dunk "Panda" se stále drží na výsluní. I když se může zdát, že už je musí mít každý, tak přece jenom se někdo najde, kdo na svůj první kousek stále čeká. Nebo už si pořídil druhé? Třetí? No radši vám neřekneme, kolik jich máme my. 

 

Vítěze si můžete koupit zde. 

 

 

 

 

Žebříček TOP 10 nejprodávanějších tenisek na našem e-shopu máme za sebou a s radostí společně můžeme vyšlápnout do roku 2024 a těšit se, co nám přinese. 

Zajisté nás čeká velké množství nových dropů, které se budeme snažit co nejrychleji naskladnit a doručit přímo do vašich botníků. 

Všem vám děkujeme za skvělý rok 2023 a přejeme skvělý vstup do roku 2024.

Tým The Label 

Číst článek
Travis Scott’s Jordan Jack Trainer “Taupe Haze” plánuje release na podzim roku 2024
Travis Scott’s Jordan Jack Trainer “Taupe Haze” plánuje release na podzim roku 2024

Travis Scott a  Nike, Inc. ještě oficiálně nepředstavili novinku Jordan Jumpman Jack Trainer, ale silueta už nyní vytváří směr stylu pro podzim 2024.

Jedná se o midové tenisky, které Travis poprvé navrhl pro oregonského partnera. Přestože tenisky připomínají svou perfomací boty z 90. let, tak představují zcela nový jazyk - zejména ve srovnání s řadou Air Jordan. Na Jumpman Jack Trainer se dostává obrácený swoosh, stejně jako na ostatních počinech. Dvojice zakořeněná v designových prvcích staré školy má navíc do nového roku přenést tlumenou barevnou paletu značky Cactus Jack (stejně jako v případě nedávno ohlášeného modelu Travis Scott Jordan 1 Low "Black Olive").

Podle spolehlivého dua Sneaker Files a @zSneakerHeadz se v roce 2024 chystá uvedení modelu Jordan Jumpman Jack Trainer v barevném provedení "Taupe Haze". Sám Travis to sice ještě nepotvrdil, ale tato zvěst by zapadala do zbytku spolupráce Travise Scotta s oregonským konglomerátem. Kromě toho se "Taupe Haze" dříve objevil na modelu Air Jordan 4, o němž se všeobecně věřilo, že jej značka vyrobila jako příležitost využít momentum způsobené speciálním párem "Mocha" darovaným přátelům a rodině umělce v roce 2018. Očekává se, že údajný make-up Jumpman Jack Trainer dorazí s "Thunder Blue" swooshem, "Sail" mezipodešví a "Light Gum Brown" podrážkou.

Těšte se ty co Travis Scott přinese za novinky, které mají vyjít  v roce 2024.

Číst článek
3 položek celkem