O nás

Historie:

Naše cesta začala již v roce 2017 při návštěvě v USA, konkrétně v Los Angeles, kde jsme se začali věnovat pouličním přeprodejem  tenisek. To nás po návratu do České republiky motivovalo k založení vlastní firmy a otevření kamenného obchodu. Kamenný obchod, tehdy ještě v Českých Budějovicích byl jeden ze tří kamenných obchodů na území České republiky.
Obchod fungoval až do roku 2020, kdy se kvůli pandemii COVID uzavřel a přetransformoval se pouze na e-shop.
Od roku 2020 tedy působíme pouze jako e-shop, který patří mezi přední e-shopy s limitovanými tenisky na území CZ/SK.

IMG_2603nmew

Vášeň pro tenisky, tím to všechno začalo.

Náš tým The Label se skládá ze skutečných milovníků tenisek, kteří se věnují sbírání a prodeji celý život. Tenisky pro nás nejsou jen prací, ale především životním stylem.

_DSC6524 3rd try baw

Jsou Vaše produkty autentické a kvalitní?

Ano, veškeré naše produkty pečlivě zkoumá tým odborníků, který kontroluje jak autenticitu, tak kvalitu daného produktu. Každý jednotlivý detail produktu je pečlivě prozkoumán, a to včetně vůně, balení, štítků a dokonce i švů. Každý detail je tedy důkladně prověřen tak, abychom Vám mohli zaručit 100% kvalitu produktu, který obdržíte.

Authenticity pro WEB

Kdo jsou naši dodavatelé?

Zaměřujeme se na velice limitované produkty, které jsou nedostupné v běžných obchodech.
Z tohoto důvodu využíváme naši evropskou síť profesionálních partnerů a dodavatelů, kteří sdílí naši vášeň k limitovaným a málo dostupným produktům.

IMG_5498 2