Reklamace a vrácení zboží

Vrácení zboží do 14 dnů. 

 

Podmínky pro vrácení:

Ze zákona lze zakoupené zboží, bez udání důvodu, vrátit do 14 dnů od data převzetí. Vrátit ho lze pouze v původním stavu, bez známek jakéhokoli použití. Zboží nám prosím vracejte čisté, nenošené a včetně všech jeho součástí. Reklamace poslány po více jak 15 dnech nebudou přijaty.

Doporučujeme boty zkoušet na čistém povrchu, pokud si nejste zcela jisti ponecháním tenisek. Tenisky by měly být vráceny bez jakékoliv vady a originální, nepoškozené krabici. Tenisky vráceny bez krabice nebo v poničené krabici se zašpiněnou podrážkou nemusí být přijaty a budou zaslány zpět zákazníkovi.

Ujistěte se, že vrácené zboží je dobře zabaleno, aby nedošlo k jeho poškození. Zboží odesílejte pojištěné a s číslem pro sledování, nebereme zodpovědnost za ztrátu a poškození.

O vrácení se můžeme rozhodnout okamžitě, ve složitých případech do 3 dnů od jejich převzetí. Tato lhůta nezahrnuje dobu odborného posudku. Zpracování reklamace by nemělo trvat déle jak 30 dní, pokud není stanoveno jinak.

Jak vracet?

1. Vyplňte formulář pro vrácení zboží: 

2. Krabici s teniskami, spolu s vyplněným formulářem, vložte do doubleboxu, aby nedošlo k poškození originálního boxu od tenisek během přepravy. 

3. V mobilní aplikaci Zásilkovna vytvořte štítek pro odeslání na níže uvedené údaje a zboží odneste na jednu z poboček Zásilkovny

 

The Label 

+420 604 260 327

info@the-label.cz

Jako způsob doručení zvol "doručení na výdejní místo", kterým je Solarium Nobles

 

Peníze na váš účet budou vráceny do 14 dnů od přijetí a zkontrolování zboží.

 


Reklamace.

Všechno zboží pochází z druhé ruky, tudíž nemůže být považováno za zboží nové, zakoupeno v autorizovaném obchodě, tudíž se na něj nemohou vztahovat reklamace, když zboží bude zákazníkem použito. Nezodpovídáme za vady způsobené výrobcem.