GRIZZLY

Grizzly Griptape, založená Toreyem Pudwillem v roce 2002, původně se soustředila na výrobu griptape, ale brzy rozšířila své působení i na oblečení a doplňky pro skateboardisty. Rozšíření na módní linii bylo přirozeným krokem díky silné přítomnosti značky v skateboardové komunitě a jejím kořenům ve skate kultuře.

Grizzly nabízí širokou škálu oblečení, včetně triček, mikin, čepic a dalších doplňků, které oslovují nejen skateboardisty, ale i širší publikum hledající kvalitní streetwear. Designy často využívají ikonické logo medvěda, což je rozpoznatelný symbol značky, a odrážejí skateboardingový životní styl a estetiku. Tato rozmanitost produktů umožňuje zákazníkům vyjádřit svou osobnost a příslušnost ke skateboardingové kultuře.

Od svého založení se Grizzly stala významným hráčem na poli skateboardingového oblečení, což dokazuje její popularita nejen mezi profesionálními skateboardisty, ale i mezi fanoušky skate kultury po celém světě. Expansivní přístup značky, včetně spoluprací s jinými významnými značkami a rozšíření produktové linie, jen potvrzuje její postavení na trhu a odhodlání poskytovat produkty, které jsou nejen praktické, ale i stylové​.

Tento přístup k apparelu zdůrazňuje závazek Grizzly k vytváření produktů, které slaví skate kulturu a zároveň nabízejí vysokou kvalitu a unikátní design. Značka Grizzly tak stojí v popředí skate a streetwear módy, přinášející sebou historii, kulturu a inovaci, která rezonuje s jejími zákazníky po celém světě.

Cena

11502250
111502250
9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem